Dzień Pluszowego Misia.

Jak listopad to Dzień Pluszowego Misia. Dzieci z grupy Biedronek z okazji tego dnia przyniosły swoje ulubione misie. Każdy przedstawił swojego pluszaka i przystapiliśmy do zabawy. Dzieci tańczyły w rytm piosenek o misiu i odgadywały zagadki podczas quizu. Odwiedziła nas równie nasza pani z biblioteki, która przeczytała piękną bajkę o "Złotowłosej i trzech niedźwiadkach". Na zakończenie wykonaliśmy z papieru śliczne pandy i spróbowaliśmy prawdziwego  przysmaku niedzwiadków - miodu. To był wesoły dzień a najważniejsze, że dzieciom sie podobało.

Serdecznie zapraszamy do biblioteki na misiowe bajeczki i opowiadania. Te i inne nowości zakupione z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa czekają już na Was!