Program do obsługi oddziałów przedszkolnych i wyżywienia

Życząc Państwu wszystkiego najlepszego w nowym roku,

informujemu o kilku znaczących udogodnieniach jakie wprowadzamy od stycznia 2021 roku w naszej szkole.

Dołączamy do sieci przedszkoli publicznych obsługiwanych przez program Jammik. Oferta obejmuje także monitorowanie żywienia w klasach 1-8.

Rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych będą wyposażeni darmowo w karty zbliżeniowe przypisane do każdego dziecka.

Karty oraz aneksy do umów, będą rozprowadzana od 4 stycznia.

Przy wejściu i wyjściu będzie należało zbliżyć kartę do czytnika, który zarejestruje obecność i długość pobytu.

Zobacz obraz źródłowy

Na tej podstawie naliczone zostanie czesne [zgodnie z obowiązującymi stawkami i zniżkami], a także opłaty za wyżywienie.

Oczywiście, należy nadal zgłaszać nieobecności, aby opłaty nie zostały naliczone w wyniku braku usprawiedliwienia nieobecności.

Uczniowie klas 1-8 będą zbliżać karty przed wejściem na stołówkę, co będzie równoznaczne z naliczeniem opłaty za obiad.

Po zakończeniu miesiąca będą mieli Państwo możliwość bieżącego sprawdzania należności, frekwencji oraz stanu salda.

BARDZO WAŻNE BĘDĄ ODPOWIEDNO WYPEŁNIONE DO PRZELEWU: KWOTY I TYTUŁ PŁATNOŚCI ! - OSOBNO NA KAŻDE DZIECKO !

System współpracuje z naszym bankiem i rejestruje wpłąty właśnie na podstawie odpowiednio wpisanego kodu w tytule płatności.

Już niedługo każdy z Państwa będzie mógł się zalogować do systemu i w pełni korzystać z funkcjonalności systemu - Oprogramowanie dla przedszkoli Jammik | Program dla przedszkoli - portal rodzica

Oddziały przedszkolne w dniu 31.12.2020 nie pracują ze względu na brak deklaracji pobytu dzieci oraz urlopy personelu. Zapraszamy 4 stycznia.