III Turniej Mikołajkowy w Jasieniu

Szkoła Podstawowa w Jasieniu oraz UKS Feniks w Jasieniu zorganizowały koszykarski Turniej Mikołajkowy dla dziewcząt.

Trzecia edycja tej imprezy tym razem z naszym udziałem. Nasza reprezentacja składała się z uczennic klas 6-8. Formuła rywalizacji zakładała mecze każdy z każdym bez klasyfikacji końcowej co pozwoliło skupić się wyłącznie na radości z gry.

Naszymi rywalkami były zespoły z Jasienia: Feniks I i Feniks II, a także SP Mokrzyska.

Wystąpiliśmy w składzie: Emilia Stolarz, Justyna Przeklasa - kl. 6, Olga Ważny - kl. 7, Emilia Florek, Karolina Czajkowska, Amelia Korda [kpt], Laura Kowalczyk, Marcelina Sarlej - kl. 8. Opiekunem był Michał Fudala.

Wyniki: Bucze - Frniks I 2-30 [Florek 2], Bucze - Mokrzyska 10-16 [Florek 2, Stolarz 4, Ważny 2, Korda 2], Bucze - Feniks II 4-16 [Sarlej 2, Ważny 2].

Turniej otwarli Dyrektor szkoły Urszula Brachuc oraz przedstawiciel UKS Tomasz Rogóż.

Organizatorzy zadbali o napoje i poczęstunek, a na zakończenie otrzymaliśmy pamiątkową statuetkę i dyplom.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i sportowe emocje. Dziewczynom z Bucza gratulujemy odwagi i zaangażowania !

Dziękujemy firmie IMPERO za bezpłatne użyczenie busa!