Spektakl "Śnieżka".

11 lutego 2019 roku uczniowie klas: pierwszej, drugiej, trzeciej oraz  oddziału przedszkolnego  obejrzeli spektakl pt.: „Królewna Śnieżka”, który został przedstawiony na  scenie Regionalnego Centrum Kulturalno - Bibliotecznego w Brzesku. Wzięli w nim udział  aktorzy Teatru Ludowego z Krakowa. Niewątpliwą  atrakcją przedstawienia były Iluminacje  świetlne, które bardzo się podobały wszystkim zebranym na widowni.

Uśpioną  Śnieżkę  pomógł  odczarować Nikodem  Borowiec, przedszkolak z naszej szkoły, który nauczył księcia,  jak należy ją  pocałować. Dzięki niemu czar prysł. Brawo Nikodem!

I jak to w bajce bywa, wszystko skończyło się dobrze, a główni bohaterowi żyli długo i szczęśliwie…

[tekst: E. Fitryk]