Konkurs wiedzy pożarniczej

Szkoła delegowała 3 uczniów do udziału w konkursie: Cypriana Barnasia, Jakuba Wyczesanego [kl. 8], Patryka Gładkiego [kl. 5]. Chłopcy przed wyjazdem pilnie przygotowywali się pod okiem świeżo upieczonych strażaków z OSP Bucze - Krzysztofa Lisa oraz Aleksandra Zaczyńskiego. Mamy nadzieję, że to początek kolejnej, dobrej współpracy szkoły ze środowiskiem lokalnym, tym razem z odradzającymi się strukturami OSP Bucze. Dochodzą do nas słuchy o tym, że obecność na konkursie uczniów z Bucza spotkała się w gminie z wieloma dobrymi komentarzami. O całym konkursie i obecności uczestników z Bucza w bardzo pozytywnych barwach wypowiadał się też Pan Burmistrz Tomasz Latocha przy okazji ostatniego zebrania w OSP Bucze 30 marca 2019 r.

Panu Danielowi Szczupałowi gratulujemy nominacji na Prezesa OSP Bucze w  wyborach, które miały miejsce właśnie w ubiegły weekend.

Relacja na stronie: http://www.brzesko.pl/?p=73955