MegaMisja - 04.06.2020 - zadanie on-line.

Upublicznić czy uwiecznić - co zrobić z wizerunkiem Psotnika? - Zadanie online

Co słychać w Laboratorium? Kuba i Julka stanęli przed nowym wyzwaniem. Muszą znaleźć nowy dom dla Psotnika. Zauważyli, że bardzo urósł po tych wszystkich przygodach i nie zmieści się już w Laboratorium. Czy będą musieli podjąć trudną decyzję i pokazać Psotnika całemu światu? Nie jedną jego część, ale całą, wielką Sztuczną Inteligencję...

Wyobraźmy sobie, że na szkolnej tablicy ogłoszeń pojawia się informacja o międzyszkolnym konkursie filmowym. Taki konkurs to nie lada gratka, ale i wyzwanie. Jak się do niego przygotować? Jaki film nagrać? Co będzie do jego realizacji najbardziej potrzebne? O czym trzeba pamiętać chcąc pokazać go publiczności, no i jury!?

Zadanie do wykonania:

Wykonajcie plakat promujący film, który moglibyście nagrać z wybraną przez siebie ekipą J

Nie zapomnijcie o najważniejszych elementach jak: tytuł Waszego filmu, data premiery, nazwiska głównych aktorów i oczywiście ciekawa grafika!

Liczymy na Waszą pomysłowość, a na efekty czekamy tradycyjnie pod adresami mailowymi:

joannaprus89@gmail.com oraz m.legutko@interia.eu