BUCZE RUNNERS - turniej w Krakowie.

W dniu 27.10.2016 reprezentacja klubu Bucze Runners w składzie:

1. Boruta Adrian

2. Migdał Jakub

3. Rudnik Hubert

4. Urbański Piotr

5. Minor Wiktor

6. Pleszczyński Jakub

7. Giemza Dawid

8. Przeklasa Patryk

9. Dzięgiel Nikodem

10. Skórka Oliwier

11. Florek Emilia

12. Sarlej Marcelina

13. Świerczek Amelia

14. Gój Łucja

razem z grupą kibiców ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Buczu wyruszyła na regionalne rozgrywki Klubów Sportowych Orange do Krakowa. Po dotarciu na miejsce i dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności sportowcy i kibice przebrali się i przystąpili do wspólnej rozgrzewki. Razem z nimi rozgrzewali się również ambasadorzy KS ORANGE: Milena Radecka, Jerzy Dudek i Artur Siódmiak. Dzieciaki od początku były pod ogromnym wrażeniem możliwości treningu i tak dużej bliskości gwiazd światowej sławy. Następnie odbyło się losowanie zespołów i start pierwszej części rozgrywek w „koszo-nogę” grę trudną i wymagającą dużej zręczności i koordynacji. Nasi zawodnicy radzili sobie dzielnie choć muszę przyznać, że byli najmłodszą drużyną na turnieju. W przerwie pierwszej fazy rozgrywek udaliśmy się na pyszny obiad. Przed drugą fazą rozgrywek wzięliśmy udział w warsztatach trick-boardowych, które bardzo wciągnęły młodych sportowców z Bucza. Drugą fazą rozgrywek była rywalizacja w „dwa ognie”. Po serii meczy przyszła kolej na mecz reprezentacji gwiazd i trenerów kontra dzieciaki ze wszystkich drużyn. Naszym reprezentantem był Nikodem Dzięgiel który świetnie sobie radził i w konsekwencji dzieciaki wygrały mecz z gwiazdami. Podczas końcowej ceremonii wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale a każda drużyna zrobiła pamiątkowe zdjęcia z gwiazdami.Cały turniej był wspaniale zorganizowany w duchu fair play. Dzieciaki zmęczone ale bardzo zadowolone i podekscytowane wróciły do domu ok godziny 18. Każdy z pamiątkowymi autografami i zdjęciami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tego wspaniałego wyjazdu.