Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa.

,,Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
,, Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”

CEL:

umożliwienie uczniom zaprezentowanie swojego talentu, popularyzowanie polskich tradycji świątecznych, rozwijanie zdolności plastycznych młodzieży oraz uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Interpretacja tematu dowolna i zależna od osoby wykonującej pracę.

ORGANIZATOR:
Elżbieta Fitrzyk , Olga Klimek
Termin oddawania prac: 18. 12. 2017 rok

ZASADY UCZESTNICTWA:

• Konkurs przeznaczony jest dla uczniów naszej szkoły,
  • Uczestnicy konkursu wykonują jedną kartkę świąteczną w formacie A4 , wykonane z papieru ręcznie, wybranymi przez siebie technikami plastycznymi: rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika itp. z ciekawie wypisanymi życzeniami (prosimy nie podpisywać życzeń)
  • Prace uczestników oceniane będą przez Komisję, która w swojej ocenie będzie uwzględniać:

poziom artystyczny wykonanej pracy,

oryginalność, pomysłowość, pracochłonność, estetyka wykonania,

stopień nawiązania do tradycji,

ciekawą treść życzeń

• Skład Komisji:

Pan Dyrektor Michał Fudala,
Przewodnicząca Rady Rodziców Karolina Surowiec,
Olga Klimek, Elżbieta Fitrzyk,
Marcin Szpunar

• Komisja wybierze trzy najładniejsze prace . Wszystkie zgłoszone kartki zostaną umieszczone na wystawie szkolnej w dniach od 18 do 23 grudnia 2017 roku zwycięska praca dodatkowo umieszczone będzie na głównej stronie internetowej szkoły. Ponadto będą nagrody niespodzianki.
  • Decyzje jury są ostateczne.
  • Termin dostarczenia prac konkursowych przez uczestników: do18.12.2017 roku do pań Olgi Klimek lub Elżbiety Fitrzyk.
  • Praca konkursowa powinna być zapakowana w kopertę opisaną: „Konkurs na najładniejszą kartę bożonarodzeniową”, w której powinna znajdować się także kartka z danymi -imię i nazwisko uczestnika, klasa.
  • Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do bezpłatnej publikacji, druku i wykorzystania na cele promocyjne wzorów kart bożonarodzeniowych na potrzeby szkoły