Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Buczu

ul. Okulicka 6

Bucze

tel/fax (14) 6868860

 

Adres

ul. Okulicka 6


Bucze


tel/fax (14) 6868860


 


Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Podziękowania

Podziękowania

„Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…
wtedy proste- dziękujemy- zawiera wszystko co chcemy wyrazić”.

 

 

Podziękowanie!

     Serdecznie dziękujemy panu Edmundowi Borowcowi za prace budowlane i wykończeniowe w pomieszczeniu księgowym, panu Adamowi Cisakowi za pomoc przy urządzeniach grzewczych w tym pomieszczeniu a panu Edwardowi Milewskiemu za dostarczenie materiałów budowlanych potrzebnych do remontu.

 

Podziękowanie!

     Serdecznie podziękowania tym razem kierujemy na ręce firmy Climax, szkoły Helen Doron w Brzesku oraz Akademii Twórczego Rozwoju Bystrzak w Brzesku. Dzięki ich uprzejmości dzieciaki biorące udział w konkursach  czytelniczych zorganizowanych  z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych otrzymają fantastyczne nagrody. 

 

 
 
 
        
 
  
 
 

Podziękowanie!

     Serdecznie podziękowania dla tartaku "Sosna" Panu Krzysztofowi Milewskiemu właścicielowi tartaku "Sosna" za korę ogrodową, którą wykorzystaliśmy na terenach zielonych przy ogrodzeniu szkolnym.

 

 

Podziękowanie dla  spnsorów  gminnego konkursu ortograficznego "Mistrz ortografii"!

 

Sponsorzy:

Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka

Kino Planeta Brzesko

Kręgielnia BOSiR Brzesko

Basen BOSiR Brzesko

restauracja Szyszkarnia

Rada Rodziców


Pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność za życzliwy gest i wsparcie.
Dziękujemy za wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy.
Dzięki Państwa wsparciu możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń.
Życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatny.  

Dziękujemy!

 

 

Podziękowanie!

 

     Serdecznie dziękujemy  paniom Barbarze  Łobodzie, Małgorzacie Minor , Joannie Strąg  za wykonanie Grobu  Pańskiego  , panu Mateuszowie Kielanowi za wykonanie krzyży , panu Krzysztofowi Milewskiemu za drewno na ich wykonanie , panu Czesławowi Borowcowi za przewiezienie sprzętu nagłośniającego , panu Romanowi  Florczakowi pracownikowi MOK w Brzesku za obsługę techniczną . Z głębi serca dziękujemy  Księdzu Proboszczowi, Rodzicom  uczniów, którzy wzięli udział w Misterium za wszelką pomoc i wyrozumiałość.   

 

 

 

Podziękowanie!

 

Serdecznie dziękujemy pani Joannie Zacharze za uszycie worków na pieniądze
 z akcji GÓRA GROSZA .

 

 

 

 

 

Podziękowanie!

Serdeczne podziękowania kierujemy na ręce pana Wojciecha Kobyłeckiego za darowiznę dla szkoły w postaci 14 opraw rastrowych i 52 świetlówek. Dziękujemy!

http://www.kobylecki.pl/pl/ 

 

 

 

Podziękowanie za wsparcie akcji charytatywnych

 
„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi...”
Jan Paweł II 

Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy. Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra. Za pomoc i życzliwość
 - DZIĘKUJEMY !


          Samorząd Uczniowski przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Księdza Jana Twardowskiego w Buczu  składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się w akcję charytatywną w październiku „Pomagamy zwierzętom” na rzecz schroniska dla zwierząt w Borku, oraz w akcję przeprowadzoną w grudniu „Podziel się z innymi” w ramach pomocy dla ubogich i samotnych z naszej miejscowości. Dziękujemy koleżankom i kolegom za wrażliwość, bezinteresowną chęć czynienia dobra, pomoc i życzliwość, za to, że z takim poświęceniem wsparliście akcję.
 

 

Podziękowanie!


   Organizatorki konkursu plastycznego na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową serdecznie dziękują uczestnikom oraz ich rodzicom za trud włożony przy wykonywaniu prac konkursowych. To były prawdziwe dzieła sztuki pod względem wykonania, pomysłowości i wykorzystanych materiałów. Wyrazy podziękowania należą się sponsorom nagród, właścicielowi restauracji August, właścicielce restauracji Szyszkarnia ,właścicielce Pizzerii Al Vulcano. Sprawiliście Państwo laureatom konkursu niebywałą przyjemność i za to jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

 

 

 

Podziękowanie! 

 

Serdecznie dziękujemy firmie pana Marcina Wyczesanego za serwis naszych komputerów, drukarek i pracowni komputerowej - fachowa obsługa i błyskawiczna pomoc jak prawdziwe pogotowie  Polecamy!    

 

https://pl-pl.facebook.com/PKBrzesko/

 

 

 

 

Podziękowanie!

 

      25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza przytulanka i  najlepszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś. Aby uczcić to święto, dzieci  zabrały tego dnia  ze sobą swoją ulubioną maskotkę.  W nagrodę otrzymały słodki upominek od grasującego po naszej szkole Misia. Dziękujemy właścicielowi firmy  GRE-REM Grzegorzowi Kopaczowi za zapas słodkości do koszczyczka naszego specjalnego gościa.

 

 

 

Podziękowanie!

 

     Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie uczniów w konkursie fotograficznym, nadesłano ponad 30 zdjęć. Jury miało trudny orzech do zgryzienia. Wyłoniono finalistów, ale wcale to nie było łatwe. Atrakcyjność konkursu podniosły nagrody, które otrzymali wszyscy uczestnicy. Dzięki uprzejmości właściciela firmy dekarskiej Klempol uczniowie cieszyli się  słodkim upominkiem i przydatnymi  akcesoriami. Oprócz dyplomów  zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe.  Jeszcze raz dziękujemy sponsorowi!

 

     

 

Drodzy rodzice! 

 

     Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc przy przygotowaniach obchodów Święta Niepodległości w naszej szkole. Dzięki nim każdy z dumą mógł prezentować na piersi biało – czerwony kotylion. Szczególnie dziękujemy Pani Joannie  Zacharze za uszycie czerwonych spódniczek dziewczynkom, które śpiewały w chórku i pięknie swym strojem prezentowały nasze barwy ojczyste.

 

 

Drodzy mieszkańcy!
Serdecznie dziękujemy za udział w akcji „ZŁOMOBRANIE NA CZYTANIE”!


      Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się zebrać blisko 4 tony złomu! Taka ilość jest olbrzymim wsparciem dla naszej szkoły! Bardzo dziękujemy panu Stanislawowi Fuczek-właścicielowi STALMIXU w Brzesku za miła i rzetelna obsługę! Polecamy jego punkt skupu! Dziękujemy również Panom, którzy użyczyli nam swoich samochodów: Krzysztofowi Milewskiemu, Józefowi Zacharze, Czesławowi Borowcowi, Grzegorzowi Kopaczowi. Panu Sołtysowi za zaangażowanie Strażaków do pomocy. Panu Stasiowi Wyczesanemu za pomoc i wsparcie. Rodzicom pomagającym zbierać złom, a w szczególności naszemu Panu Dyrektorowi, który był inicjatorem całej akcji i oczywiście osobiście w niej uczestniczył!

Jeszcze raz dziękujemy!

 

 

 

 

 

Drodzy uczniowie i rodzice!

Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie w konkursie "Jesienne stoliki".

 

      Wszystkie prezentacje zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie. Kolejny raz rodzice pokazali,że można na nich polegać. A każda podejmowana przez nich inicjatywa jest realizowana na 100%. Pan Dyrektor oraz organizatorzy dziękują  pani Agnieszce Więcek  właścicielce  sklepu  Cukiereczek  oraz  panu Czesławowi Borowcowi  za ufundowanie słodkich  nagród.

Dziękujemy!

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

Podziękowanie!

 

     W imieniu Dyrekcji Szkoły  składamy serdeczne podziękowania za pomoc w przenoszeniu pokoju nauczycielskiego do nowego pomieszczenia. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pana Czesława Borowca, Mikołaja Stolarza, Beniamina Stolarza, Oskara Rysiewicza oraz Mateusza Smulskiego akcja  odbyła się szybko i sprawnie.

Serdecznie dziękujemy Panu Edwardowi Milewskiemu, właścicielowi składu budowlanego w Brzesku za pomoc rzeczową przy zaadoptowaniu pomieszczeń klasy 4 i pokoju nauczycielskiego. Podziękowania składamy również Panu Ryszardowi Górskiemu za preferencyjne ceny usług wykończeniowych przy w/w pracach.

Dziękujemy!